header
  • banner

Usługi pogrzebowe

Pomoc na każdym kroku

W obliczu śmierci bliskiej osoby trudno jest nam się skupić na kwestiach mających związek z uroczystościami pogrzebowymi. Chcąc pomóc osobom, którzy cierpią po stracie, przed laty założyliśmy firmę pogrzebową Zorza.

Zakład Pogrzebowy Zorza w Katowicach zapewnia szereg usług pogrzebowych związanych z pochówkiem i niezbędnymi przygotowaniami. Dysponujemy bogatą ofertą dopasowaną do życzeń klientów. To, co warte jest uwagi, to rozbudowane możliwości naszych usług pogrzebowych. Realizujemy zarówno pogrzeby tradycyjne, jak i kremację zwłok. Zajmiemy się transportem ciała, przechowamy je w chłodni, a następnie przygotujemy do pochówku. Nasza firma pogrzebowa posiada niezbędne wyposażenie, które pozwala nam zaopiekować się ciałem zgodnie z najwyższymi standardami.

Pełna opieka

Udzielamy wsparcia także na innych płaszczyznach. Pomagamy na przykład powiadomić rodzinę i przyjaciół zmarłego, wykonując nekrologi i klepsydry. W tym aspekcie przed wykonaniem zadania skonsultujemy z Państwem wzory poszczególnych ogłoszeń. Dla zmarłego zapewnimy także trumnę lub urnę oraz eleganckie krzyże i tabliczki. W celu dopytania o szczegóły usług pogrzebowych naszej firmy, prosimy o kontakt.

ul. Piotrowicka 39

40-723 Katowice

ul. Michałowskiego 17

40-748 Katowice

Telefon: (32) 411 07 57, 501 834 163

E-mail: gienek.60@interia.pl