header
  • banner

Oprawa uroczystości pogrzebowych

Dopilnowanie szczegółów

Chociaż zdecydowanie ważniejszą częścią działalności naszej firmy pogrzebowej jest opieka nad ciałem zmarłego, nie zapominamy o tym, że pochówek to bardzo ważna uroczystość, podczas której należy dopilnować szeregu różnych kwestii.

Zakład Pogrzebowy Zorza pomoże uświetnić uroczystości pogrzebowe. Wykonujemy wieńce i wiązanki o wyjątkowych kompozycjach. Pracują dla nas osoby o wyczuciu estetyki, co jest szczególnie istotne właśnie w czasie pogrzebów. Umieścimy na szarfach pożegnalne słowa i dedykacje od najbliższych. W ramach usług pogrzebowych w ofercie mamy także oprawę muzyczną i przewóz żałobników –  wszystko po to, by zapewnić Państwu kompleksową obsługę w tych trudnych momentach. Zapraszamy do naszej galerii, w której możecie Państwo zobaczyć, w jaki sposób realizujemy pogrzeby w Katowicach.

Pomoc w każdym aspekcie

Jako firma pogrzebowa służymy pomocą i poradą podczas załatwiania wszelkich formalności oraz oferujemy bezgotówkowe rozliczenie pogrzebu w ramach ZUS, KRUS, MSWiA i innych. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym zakładem pogrzebowym. Jeżeli takie będzie Państwa życzenie, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście odwiedzili jedną z naszych siedzib w dzielnicy Ligota i Podlesie.

ul. Piotrowicka 39

40-723 Katowice

ul. Michałowskiego 17

40-748 Katowice

Telefon: (32) 411 07 57, 501 834 163

E-mail: gienek.60@interia.pl